Alanya Tıkanık Açma

Anasayfa / Hizmetler / Alanya Tıkanık Açma

Alanya'da yapı ve binalarda en sık karşılaşılan sorunların başında tıkanıklık geliyor. Kullanım durumlarına göre ve binanın inşasında yapılan yanlış işlemler nedeni ile özellikle mutfak ve tuvalet giderleri tıkanmaktadır.

Tıkanıklık gibi bir sorun ile karşılaştığınız zaman sorunu kendiniz çözmek yerine, işinde deneyimli olan bir ekipten yardım almanız çok daha doğrudur. Yapacağınız yanlış işlemler nedeni ile sorunun daha da büyümesine neden olabilirsiniz.

Yaşadığınız her türlü tıkanıklık sorunları için Obalı Yapı ekibimizi çekinmeden arayabilirsiniz. Edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile Alanya tıkanık açma sektöründe öncü olan firmamız, teknolojik gelişmeler ile hizmet ağını genişleterek siz değerli müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede çözmektedir. İstediğiniz her an firmamıza iletişim hatlarımızdan ulaşarak, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Alanya'da Tıkanık Açma Hizmetleri

Günlük olarak en fazla kullanılanalan olan mutfak lavaboları, tıkanma sorunlarının en sık yaşandığı bölümlerden biridir. Özellikle yemekten sonra yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, yemek içerisinde bulunan yağların gider borularına yapışarak tıkanıklık oluşmasına neden olur.

Bununla beraber, yapı inşaat halinde iken, gider borularına inşaat kalıntılarının kaçması ve suyun akışının sağlanması amacı ile boruya verilen meyilin yetersiz kalması gibi nedenler de mutfak giderinin tıkanmasına neden olur.

Tıkanıklık sorunu ile karşılaşan birçok kişi, ilk önce lavabo açıcılar ile tıkanıklığı gidermeye çalışır. Ancak faydalı olduğu düşünülen bu durum, gider borularına ciddi zararlar vermektedir. Bu nedenle işinde profesyonel olan bir ekip ile tıkanıklık sorununu kesin olarak çözebilirsiniz.

Firmamız Alanya mutfak gideri açma konusunda edindiği tecrübeyi bilgi birikimi ile harmanlayarak ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Firmamızı arayarak çağrı kaydı oluşturduktan sonra ekibimiz en hızlı şekilde verdiğiniz adrese doğru yola çıkar.

Hiç zaman kaybetmeden tıkanıklık sorununa müdahale edilerek tıkanıklığın yeri ve nedeni bulunmaya çalışılır. Kameralı görüntülüme cihazımız ile tıkanıklığın yeri herhangi bir kırma işlemi yapmaya gerek kalmadan anında belirlenir. Ayrıca tıkanıklığın nedeni de yine aynı işlemle belirlenerek sizlere gösterilir.

Tıkanıklık tespit işlemlerimizden sonra teknolojik robot cihazımız ile mutfak giderindeki tıkanıklığı açma çalışmalarına başlıyoruz.Kısa sürede açılan mutfak gideri yeniden kameralı cihaz ile kontrol edilerek tıkanıklığın açıldığından emin olunmaktadır. Tıkanıklık dışında, gider borularında tespit edilen sorunlar müşterilerimize belirtilir.

Binalarda başa gelebilecek en tatsız sorunların başında tıkalı tuvaletler gelir. Her evde mutlaka meydana gelen tuvalet tıkanıklığı, tuvalet atılan cisimler ve gider borularında biriken inşaat malzemeleri nedeni ile olmaktadır.

Tuvalet ve klozetlerde meydana gelen tıkanıklık, geri tepme yaptığı zaman evde kötü koku oluşabilir. Kötü koku solunduğu için sağlık açısından sorunlar meydana getirebilir. Ayrıca oluşan kötü koku nedeni ile eşyalarınızda zarar görür.

Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda üstün başarıya sahip olan deneyimli ekibimiz, evinizde herhangi bir yeri kırmadan sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.% 100 müşteri memnuniyeti hedefimiz ile çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmanın gururunu yaşıyoruz.

Kameralı özel cihazlarımız ile yaptığımız çalışmalar sonrasında tıkanıklığın yerini ve nedenini belirliyoruz. Tıkanıklığın nedenine göre aparat kullanarak kısa sürede tıkanan gider borusunu açıyoruz. Bu aşamada pimaş borularına asla zarar vermiyoruz.

Garantili olarak sunduğumuz hizmetlerimiz sonrasında evinizde güvenli ve rahat bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz. Yaşadığınız her türlü tıkanıklık sorunu için bizlere ulaşarak üstün hizmet kalitemizden yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (546) 791 74 60

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top